Jak objednat námi nabízené produkty?

 

Emailem:

Stačí když nám pošlete email na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděl V emailu stačí, když zašlete o jaké produkty a v jakém množství máte zájem. Výhodou je, že Vám doporučíme příslušenství, které by Vám při stavbě plotu mohlo chybět.

Telefonicky:

Stačí zatelefonovat na kontaktní telefon +420 608 774 444 a specifikovat o jaké produkty máte zájem. Opět výhodou je, že Vám můžeme poradit s nákupem námi nabízených produktů.

Kontaktní formulář:

Můžete také využít kontakní formulář do kterého specifikujete produkty a požadované množství.


UPOZORNĚNÍ:
Prosím Vás, neodpovídáme na e-maily, které nemají ověřené tel. číslo.
Z důvodů upřesnění ohledně nacenění Vaší poptávky.
Některé poptávky nejsou specificky upřesněné ohledně požadavků např. výška oplocení, délka oplocení, druh materiálu atd.

Děkujeme za pochopení.

 

Ploty SAKA
Roman Fujtík

Adresa:
Mládí 4
Havířov Šumbark
73601

Email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato adresa je chráněna před spamboty, musíte povolit Javascript abyste ji viděli.
Telefon: +420 608 774 444
http://www.ploty-saka.cz

Informace:

IČ: 48818895

DIČ: CZ6803150607

Prodáváme a stavíme ploty a pletivo. Nabízíme ručně kované, dřevěné a PVC ploty včetně podezdívek, prodáváme pletivo a veškeré komponenty. Provozujeme zámečnictví, kovářství, dřevovýrobu a zednické práce.